Virtuální kanceláře v Praze – zvyšte svou prestiž

Virtuální kanceláře v Praze – využijte naší jedinečné nabídky! Virtuální kanceláře jsou dnes běžnou záležitostí a není divu, ekonomicky je to velmi výhodné. Každá firma by měla ráda své sídlo v Praze, ale ne každá si to může dovolit a právě pro vás je tu VirtualniKancelarePraha.cz. Prestiž své společnosti jednoznačně zvýšíte, když budete mít sídlo v Praze a ne jen tak někde, nabízíme ty nejprestižnější lokace. Tato místa budete moci uvádět jako svá oficiální sídla, budete je mít zapsaná i v Obchodním rejstříku. Ovšem vaše skutečné sídlo a kanceláře může být kdekoliv. Virtuální kanceláře v Praze od VirtualniKancelarePraha.cz jsou jedinečné řešení např. pro malé firmy, které jsou řízené z domova či pro společnosti, jejichž jednatelé často cestují.

Virtuální kanceláře v Praze – ušetříte starosti

Virtuální kancelář vám nabízí veškeré služby klasické kanceláře. Můžete si k nám nechat doručit poštu, kterou za vás převezmeme a doručíme či ji naskenujeme a pošleme přímo vám. Naše milé asistentky za vás vyřídí každý hovor, který poté předají opět přímo vám. Také se vám postaráme o vaše webové stránky, které jsou v dnešní době doslova nezbytné. Nemusíte se tedy zabývat „maličkostmi“ a můžete se plně věnovat své práci.

Pronájem zasedacích a jednacích místností v Praze

Pokud budete mít důležité pracovní jednání a chtěli byste se před svými klienty blýsknout, nabízíme vám pronájem jednacích místností na Praze 8. Samozřejmostí je příjemná obsluha a nápojový servis. Pokud si budete přát, můžeme vám zajistit i občerstvení. Pro své zaměstnance zde můžete pořádat různá školení. Malá zasedací místnost je vhodná pro setkání top managementu.  Můžete si vybrat mezi 2 zasedacími místnostmi pro 6 nebo 22 osob. Nově vám nabízíme i školící místnost až pro 25 osob.

Virtuální kanceláře v Praze – s virtuálními kancelářemi ušetříte

Pokud nemáte čas, ani chuť zabývat se administrativou a zařizovat své vlastní kanceláře, naše virtuální kanceláře v Praze jsou pro vás ideální. Zařízení kanceláře – počítače, telefony, kopírky, tiskárny, nábytek – to je velmi drahá záležitost, proto jsou virtuální kanceláře jednoznačně levnější záležitostí. Nemusíte platit nájem, ani žádné poplatky.

Virtuální kanceláře v Praze – pro každého

Virtuální kanceláře v Praze jsou určené pro každého. Pokud se chystáte expandovat do Prahy, virtuální kanceláře od Sídlo pro firmy.cz, je skvělým řešením. Nemusíte si zde pořizovat nové kanceláře a i nadále se můžete plně věnovat svému businessu. Pokud cestujete po celém světě a bojíte se, že během svých cest zmeškáte důležitý hovor či e-mail, virtuální kanceláře jsou tu právě pro vás. Postaráme se o komunikace s vaší klientelou a převezmeme všechny zásilky, vyřídíme všechny hovory. Pokud podnikáte doma a chcte oddělit pracovní a osobní život, neváhejte a využijte našich virtuálních kanceláří v Praze. Pracovní korespondence nebude plnit vaší domácí schránku, ani vás nebudou obtěžovat telefonáty během vašeho rodinného večera. Vše za vás vyřídí naše asistentky, které jsou k dispozici po celý týden.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.