Rádi byste se vydali na exotickou dovolenou? Chcete si užít slunce, moře, skvělou kuchyni a nezapomenutelné chvíle se svým protějškem? Pak rozhodně neváhejte a vydejte se na dovolenou na Maledivy! Krásné počasí, pozoruhodná metropole Malé, jedinečná fauna a flóra a mnohem víc zažijete na tomto nádherném místě. Neváhejte a vyberte si některý z leteckých zájezdů na Maledivy!

Ostrovní stát Maledivy se nachází na jihu Asie v Indickém oceánu a je nejníže položeným státem světa. Řadí se mezi vyhledávané a velmi oblíbené turistické destinace a pro mnohé symbolizuje romantickou dovolenou. Sněhobílé pláže a blankytně průzračný oceán vás ohromí. Samozřejmostí je krásná příroda a exotická kuchyně. Ideální podmínky zde naleznou milovníci potápění. Vydejte se se svým partnerem či přítelkyní na romantickou dovolenou snů. Užijte si jeden druhého a zapomeňte na starosti všedních dní.

Ubytování na Maledivách

Ubytovat se můžete v maledivských resortech, které nepředstavují velké hotelové komplexy, ale naopak se jedná o útulné bungalovy a vilky. Na výběr jsou malé vilky pro romantickou dovolenou ve dvou nebo naopak velké nebo propojené vilky, ve kterých můžete strávit dovolenou s celou svou rodinou. Mezi nejkrásnější ubytování patří vilky, které jsou umístěné na kůlech přímo nad vodou a které nabízejí vstup přímo do oceánu. Vydejte se s partnerem, partnerkou nebo s rodinou na exotickou dovolenou na Maledivy. Prožijte prosluněné dny na tomto nádherném místě.

Ochutnejte vše, co maledivská kuchyně nabízí. Mezi tradiční pokrmy patří bezpochyby ryby nebo tuňáková polévka Garudhya, ostré kari a rýže. Pokud se nabažíte lenošení na pláži a budete se chtít vydat za poznáním, navštivte hlavní město Malediv Malé, kde je velký obchodní přístav. Malé je kombinací tří ostrovů, kromě ostrova Malé je to dále ostrov Villingili a Hulhumalé, který spojuje město Malé s mezinárodním letištěm. Poznejte krásy této země se vším všudy a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na Maledivách!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.