Wellness pobyty se v poslední době stávají stále víc a víc populární. Je to dáno hlavně tím, že dnešní uspěchaná doba vysává z lidí mnoho energie, která jim pak schází a kterou potřebují někde doplnit. Wellness pobyty jsou zaměřeny na vaši duševní i fyzickou stránku a po správném pobytu byste se měli cítit jako znovuzrození. K oblíbeným českým wellness lokalitám patří zejména Šumava, Krkonoše, jižní Čechy, jižní Morava a Beskydy. Pokud byste rádi vyrazili na wellness pobyt, doporučuji vám navštívit stránky slevových portálů. Kromě slev na ubytování a výlety tam naleznete i širokou nabídku slev na wellness pobyty, které vás do oblíbených českých destinací zavedou.

Hotel Grund Resort

Nádherná příroda, mnoho turistický stezek, lyžařské střediska a výborné služby zapříčinily to, že se Krkonoše staly jednou z nejnavštěvovanějších oblastí v Česku. V Krkonoších se rovněž nachází i spousta kvalitních wellness hotelů, kam přijíždějí hosté z celé Evropy. Jedním z nich je i hotel Grund Resort, který se nachází v malé obci Mladé Buky mezi městy Janské Lázně a Trutnov. Čtyřhvězdičkový hotel je velmi citlivě zasazen do okolní krajiny tak, aby nenarušoval krásy malebné krkonošské přírody, a vy jste si tak mohli vychutnat ničím nerušený pobyt. V hotelu sídlí i místní golfový club, a proto najdeme kolem hotelu krásný golfový areál s 18ti-jamkovým hřištěm.

Wellness a sport

Součástí hotelu je i moderní wellness centrum, díky kterému získáte novou energii do žil. S odpočinkem vám pomůže 12 metrový bazén, vodní proudy a lavice, vířivá vana a sauna. Wellness centrum nabízí i masáže. Na výběr máte 8 druhů masáží a zkušení maséři vám pomohou s uvolněním vašich namáhaných svalů. Pokud chcete prohřát váš organismus, doporučují vám vyzkoušet blahodárné zábaly z mořského bahna či řas.

Wellness pobyt se ale nemusí týkat jen odpočinku a relaxace. Ke správné fyzické i duševní pohodě velkou mírou může přispívat i sport. Okolní horská krajina doslova vybízí k tomu, abyste si obuli pořádné boty nebo nasedli na kolo a pořádně ji prozkoumali. Hitem turistiky posledních let je Nordic walking. Při této chůzi s hůlkami zapojuje většinu vašich svalů, odlehčujete klouby, jste rychlejší a ujdete více kilometrů. Nenechte si ujít slevy na wellness a užijte si skvělou dovolenou!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.