Rádi byste vyrazili do města, které žije? Jeďte do Brna. Druhé největší město České republiky je plné nejrůznějších divadel, kin, útulných hospůdek či kaváren a nudu v něm určitě nezažijete. Brno nepřestává žít ani v noci a atmosféra nočního Brna je vskutku kouzelná. Neopakovatelnou atmosféru města pak dokreslují úchvatné architektonické skvosty a nádherná okolní příroda. Celoročně se ve městě konají tematické akce a festivaly. Nejnavštěvovanější akcí v Brně jsou adventní trhy, které se v čase předvánočním a vánočním konají na náměstích v centru města. Prohlédněte si aktuální slevy na pobyty ve městech.

Velikonoce v Brně

Za pár dnů jsou tady Velikonoce. Tyto nejdůležitější křesťanské svátky nám mají připomínat zmrtvýchvstání Ježíše Krista a jsou tradičně spjaty i s příchodem a vítáním jara. V těchto dnech již finišují přípravy tradičního Velikonočního festivalu v Brně, který se bude konat na náměstí Svobody ve dnech od 27. března do 5. dubna. Během tohoto festivalu mají návštěvníci možnost vidět výrobu tradičních řemeslných výrobků, dále si pak mohou vyrobit a ozdobit svoji kraslici nebo si zakoupit tradiční výrobky v jednom z mnoha stánků. Připraven je rovněž i bohatý doprovodný program a budou se dělat tradiční velikonoční zvyky.

Tradiční brněnské hospůdky

Milovníci dobrého piva a jídla se budou v Brně cítit jako v ráji. V Brně se nachází téměř tisícovka nejrůznějších hospůdek, barů a restaurací, které splní všechny vaše požadavky. Každá z hospůdek má svoji nezapomenutelnou atmosféru, která již okouzlila nejednoho návštěvníka. Mezi jedny z nejoblíbenějších hospod, které se nacházejí v samém centru Brna, se právem řadí i Výčep Na Stojáka. Jak již z názvu vyplývá, v hospodě se nenachází žádné židle a hosté si u svého piva musí postát. Lidé tak stojí uvnitř u svých stolů i venku kolem této útulné hospůdky a vychutnávají si kvalitní pivo. Ve Výčepu na Stojáka se točí převážně piva z menších pivovarů a repertoár piv se pravidelně obměňuje.

Pokud byste i vy rádi vyrazili za novými zážitky do druhého největšího města naší republiky, určitě navštivte slevové portály. Slevy na ubytování vám pomohou s nalezením noclehu a pošetří i vaši peněženku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.