Zima je již za dveřmi, a proto si nenechejte ujít zimní dovolenou na horách. Vyberte si z mnoha zájezdů ten pravý pro vás. Právě teď je ten nejvhodnější čas. Jste příznivci aktivně strávené dovolené? Zimní období nabízí pestré možnosti sportovního vyžití v podobě běžkování, lyžování, snowboardingu, telemarku nebo zábavného sáňkování s dětmi. Na své si přijdou i milovníci odpočinku, kteří mohou vyzkoušet řadu příjemných a uvolňujících wellness procedur. Na horách si na své přijde opravdu každý. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách a vyberte si tu nejlepší dovolenou pro vás a vaši rodinu či přátele právě teď!

Užijte si zábavu a pohodové chvíle na horách. Krásná zasněžená pohádková krajina vás okouzlí. Opusťte na chvíli rušná velkoměsta plná smogu a nadechněte se svěžího a zdravého horského vzduchu. V České republice je mnoho lyžařských středisek, které stojí za to navštívit. Vydat se můžete například do Jeseníků, Beskyd nebo Krušných hor. Vydejte se na zimní dovolenou a užijte si zasloužený odpočinek v krásném horském prostředí. Prožijte chvíle se svými blízkými v panenské přírodě.

Lyžování v Krušných horách

Krušné hory se rozkládají podél česko-německých hranic na severozápadě Čech a jihu Saska. Pohoří Krušných hor dosahuje délky až 130 km a šířky 25 km a rozděluje se na Klínoveckou a Loučenskou hornatinu. Nejvyšší horou je Klínovec (1244 m. n. m.), na jehož vrcholku stojí rozhledna s televizní věží. Krásná příroda a klid vás jistě okouzlí. Příznivci aktivního odpočinku ocení skvělé podmínky pro sportovní vyžití. Mezi oblíbená lyžařská střediska Krušných hor patří Klínovec, Boží dar, Bublava a mnohé další.

Užijte si krásné dny plné pohody, zábavy a aktivního odpočinku nebo se nechejte rozmazlovat na příjemných wellness procedurách Nadechněte se čerstvého horského vzduchu. Užijte si čas se svou rodinou a blízkými a prožijte nezapomenutelné chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Neváhejte a vydejte se na zimní dovolenou. Využijte slevy na lyžování v Krušných horách.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.