Touha po bydlení v bezpečném domově patří mezi základní lidské potřeby už od úsvitu lidstva. S nárůstem životní úrovně už ovšem nejde jen o bydlení bezpečné a dostupné, ale také krásné. Hledáme byt, který dokáže uspokojit naše životní potřeby, ale také estetické a citové vnímání. Místo, kde chceme zestárnout, místo pro naše děti. Jen takový byt je totiž skutečný domov.

 

Skutečné bydlení pro skutečný život

 

Jak by se vám líbilo bydlet v zeleni? Skutečné zeleni. A napořád. Většina pražských bytů nabízí pod okny jen rušné ulice a každodenní výhled na betonovou džungli. Bytový projekt Kaskády u Botiče v Praze 10je jiný. Byty jsou navrženy tak, aby vaše nové bydlení bylo co nejvíce v souladu s přírodou a přesto si zachovalo dobrou dopravní dostupnost. Na rozdíl od podobných projektů Zelený Botič zůstane v zeleni navždy. Nezmění se za 10, 30 ani 30 let. Před domem vám za pět let nevyroste dvacet dalších. Bytový komplex je totiž situován v těsném sousedství biokoridoru, tedy nedotknutelného cenného přírodního území, jednoho z nejdelších pražských potoků.

 

Dostupnost i klid

 

Zelený Botič má výbornou dopravní dostupnost. V těsné blízkosti domů se nachází zastávka MHD Záběhlická škola, ze které jste za pouhých sedm minut autobusem na stanici metra Skalka. Za pět minut dojdete do nákupního centra, v docházkové vzdálenosti je také základní škola, mateřská školka a poliklinika. Pokud milujete sport, Zelený Botič je jen kousek od sportovního centra Hamr v Záběhlicích. Pro vaši relaxaci či vycházky s dětmi je pak ideální Hamerský rybník, lesopark či Hostivařská nádrž.

Bydlení na Praze 10 v souladu s přírodou

 

Všechny nové byty jsou orientovány na jih a s výhledem do zeleně. Naprostá většina z nich má balkon nebo terasu, které svým atypickým tvarem příjemně člení i fasádu domu. Protažená okna, která zpříjemňují bydlení, též slouží jako kvalitní ochrana proti hluku. Na severní straně domu je umístěno schodiště, výtah a chodba, ne však byty samotné. Garážová stání jsou ukrytá pod zemí, aby nerušila harmonii místa.

 

První etapa kolaudace, která proběhne toto léto, zahrnuje 102 bytových jednotek kategorií 1+kk až 3+kk ve dvou domech spojených podzemními garážemi. Proces výstavby je již hotový a nyní probíhají pouze dokončovací práce na terénních úpravách a interiérech bytu.

Přijďte se podívat

 

Uvažujete o koupi bytu v Praze, ale nemůžete se rozhodnout? Přijďte se nezávazně podívat k nám v jednom ze dnů otevřených dveří. Ty se konají 11. až 13. května 2012. Připraven pro Vás bude zařízený vzorový byt, prohlédnout si můžete také všechny volné byty i okolí. Vaše děti zatím zabaví šikovná pečovatelka v našem dětském koutku. Věnujte trochu času své budoucnosti, přijďte si prohlédnout jedinečné bydlení na Zeleném Botiči – bydlení ve městě i v přírodě.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.