Podlahy s podlaháři z Teplic

Podlaháři umějí podlahy profesionálně položit tak, aby vyhovovaly všem vašim požadavkům a splňovaly veškerá očekávání. Podlahy tvoří základ a proto je na místě poradit se s teplickými profesionály, kteří svou práci umí a především mají k vykonávání této profese veškeré potřebné vlastnosti. Těmi jsou spolehlivost, pečlivost, ochota a hlavně manuální zručnost, bez které se podlaháři neobejdou. V Teplicích a blízkém okolí působí firma Podlaháři Teplice, která všechny tyto vlastnosti u zaměstnanců vyhledává, proto se může s klidným svědomím na severočeském trhu reprezentovat a nabízet své služby.

Dřevěné podlahy jsou klasikou, která neomrzí

Zkušení severočeští podlaháři mají s dřevěnými podlahami bohatou zkušenost, proto nemusíte mít strach požádat o pomoc tyto odborníky z Ústeckého kraje jak při výběru, tak při pokládce. Dřevěné podlahy jsou klasikou a nejedno srdce radostí zaplesá nad krásnou a stále nadčasovou podlahou, která se nikdy neomrzí. Podlahy ze dřeva přinesou pohodu, klid a hlavně kousek lesního aroma, který jistě oceníte nejen při relaxaci, ale i rodinných hrách. Dřevěné podlahy jsou dominantou na trhu a dlouho ještě budou, jelikož krása dřeva se nikdy neokouká. Díky letokruhům, které každý strom má a ze kterého je podlaha vyrobená, je každý díl originál.

Na trhu se vyskytují tři druhy dřevěných podlah a to:

 • Masivní dřevěné podlahy – jsou vyráběné v dlouhých prknech, které se pokládají na rošty. Jejich využití je veliké: hotely, restaurace, chalupy.
 •  

 • Dřevěné plovoucí podlahy – dlouhé desky dvou nebo třívrstvé, jsou složené z masivní desky a dalších materiálu, jako je izolace atd.. Využití: domovy, komerční prostory.
 •  

 • Dřevěné parkety – malé hranolky ze dřeva, pokládají se do nejrůznějších tvarů (nejznámější je stromečkový). Využití: tělocvičny, muzea, chalupy, domy, byty.
 •  

  Pokládka podlah ze dřeva

  U všech podlah je důležitá pokládka, a proto je nejlepší možnosti pustit se do pokládky se zkušenými teplickými podlaháři. Pokládka podlah ze dřeva si vyžaduje zručnost a přesnost, tyto předpoklady jsou zárukou kvalitní podlahy, která bude krásná, trvanlivá a hlavně podle vašich představ.

  Pokládka podlah ze dřeva se provádí různými způsoby a podlaháři z teplické firmy z Ústeckého kraje znají všechny možnosti. Podlaháři Teplice s vámi proberou všechny možnosti a společnými silami zvolíte, pro vás vyhovující způsob tak, aby vás to nestálo moc času ani finančních prostředků. Kvalitní podlaha neznamená hodně peněz navíc, ale perfektní a odborná pokládka. S podlaháři z Teplic toho můžete dosáhnout za rozumnou cenu.

  Renovace podlah ze dřeva

  Dřevěné podlahy mají jednu velikou výhodu a to takovou, že se dají renovovat, což mnohonásobně prodlouží jejich životnost. Renovace podlah ze dřeva je celkem náročná, ale šikovní podlaháři si s tím poradí. Podlaháři Teplice k renovaci přistupují individuálně. Nejdříve posoudí stav renovované dřevěné podlahy. Je-li jen poškrábaná přistoupí rovnou k broušení, zatmelení největších škrábanců a následně přelakování.

  Pokud se najdou ale jiné nežádoucí elementy, musí se velmi poničené části vyměnit, či udělat impregnace a dále se postupuje stejně. Závěrečné lakovaní, olejovaní či voskování nabízí další výhodu v podobě nového odstínu, pokud se vám starý vzhled dřevěné podlahy už nelíbí.

  Podlaháři v Teplicích

  Zkušení podlaháři se vám postarají nejen o pokládku, ale i o odborné rady, jaký správný druh podlahové krytiny vybrat, jak o dřevěné podlahy pečovat a jak postupovat při následné renovaci. Všechny tyto kompletní služby najdete ve firmě Podlaháři Teplice, která vám dále nabízí osobní přístup spojený s profesionalitou a individualitou. Toto spojení vede ke spokojenosti obou stran, které usnadní všem život.

  Podlaháři Teplice

  Podlaháři Teplice jsou firmou, která na trhu své služby poskytuje již několik let a jsou v Ústeckém kraji oblíbenou firmou nejen pro svou vstřícnost a ochotu, ale i pro své nabízené služby. Podlaháři Teplice jsou profesionálové, kteří jsou ochotní a splní vám vaše přání v podobě nové, kvalitní podlahy.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.